Advertising

  New engji videos

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/10/13

  Ndegjoje ne Spotify & Itunes https://fanlink.to/CikaEHasretit Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/11/30

  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia https://fanlink.to/vizioni.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/05

  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #shqip #popullore.

 • Download video...DOWNLOAD
  2017/12/10

  Orkestra&Muzika: Miti Geci Teksti: Nexhmie Muhaxheri Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2017/06/24

  Publisher: www.onair.be Engjellusha Salihu - Kanagjegji (New Version) Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Vizioni & Libonia, dhe mbrohen ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/09

  If this video gets 17K likes I'll upload the date! Who got Android Download My Game ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/23

  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/03/03

  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia Muzika & Ork. Miti Geci Teksti: Nexhmie ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2016/12/03

  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirFolk Gezuar 2017: http://smarturl.it/Gezuar2017 Teksti: Nexhmije Muhaxheri Orkestrimi: Fatos Canolli.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/05/18

  Follow us on: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia Executive Producer: Vizioni&LIbonia (p) (c) Text: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2015/01/01

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? [email protected] Produced by EvropaTurist.

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/18

  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/engji-del-ne-darke-vetem-me-matinin-do-tiu-befasoje-si-e-quan-ate/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/18

  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/engji-feston-bashke-me-kengetarin-e-njohur-merr-gjithe-vemendjen-pamja-e-saj/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/12

  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/gresa-e-engji-dalin-me-vellaun-e-tyre-te-vogel-pamja-e-tyre-do-tiu-befasoje/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/09

  BURIMI I LAJMIT : https://kosovarja.al/shyhretja-dhe-engji-i-gezojne-femijet-ata-ia-kthejne-ne-kete-menyre/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/08

  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/engji-publikon-foton-e-pare-me-djalin-e-motres-shikoni-si-e-quan-nipin/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/04

  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/shyhretja-dhe-engji-ndodhen-jashte-vendit-por-iu-befasojne-me-pamjet/ INSTAGRAM: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/02

  BURIMI I LAJMIT : http://orainfo.net/engji-vishet-me-minifund-kembet-e-saj-marrin-gjithe-vemendjen/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/01

  BURIMI I LAJMIT : http://orainfo.net/engji-behet-kullerke-befason-me-veshjen/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/29

  2018.

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/29

  BURIMI I LAJMIT : https://kosovarja.al/engji-shkon-ne-fshat-ben-nje-veprim-te-papritur-atje/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/22

  BURIMI I LAJMIT : https://kosovarja.al/engji-behet-serish-teze-ky-eshte-reagimi-saj/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK ...

 • latest news