Advertising

  New Monika Lubonja videos

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/02

  http://smarturl.it/ONIMA.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/21

  TROKIT çdo ditë ora 11:00-13:30 me Ermal Peçi e Sara Gjordeni. ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/03/15

  https://www.facebook.com/aktoretshqiptar/

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/01/12

  Tema: Monik Lubonja na njeh me vajzën e saj Te ftuar: Monika Lubonja, Tea Pasko - Për herë të parë në një rrëfim për jetën e tyre Monika Lubonja dhe vajza e ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/05/16

  Largimi i saj nga drejtimi i Qëndrës Kulturore Kombëtare të Fëmijëve në muajin Janar të këtij viti u komentua gjatë në media dhe rrjetet sociale. Por vetë aktorja ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/09/12

  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Njeriu gjatë jetës së tij përballet me sfida dhe momente nga më të ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/15

  Monika Lubonja e ftuara e mbrëmjes në skuadrën blu pranë kapitenit Adi Pojana është bërë pjesë e një sfide për të fituar pikë për skuadrën e saj. Sfida e saj ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2017/05/25

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Armina Mevlani, Blerina Gjylameti, Irena Kita, ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2013/04/01

  Web: http://www.tring.tv/Apartamenti2xl/ Youtube: http://www.apartamenti2xl.tv Facebook: http://www.facebook.com/TringDigital Facebook: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/05/16

  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Kronikë më e plotë: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/18

  https://www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

 • Download video...DOWNLOAD
  2017/11/21

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/21

  TROKIT çdo ditë ora 11:00-13:30 me Ermal Peçi e Sara Gjordeni. ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/18

  https://www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/15

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Rita Lati, Roza Lati, Niko Komani,Monika Lubonja, Sara ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/11/24

  Nëse ju pëlqen videoja mos harroni të bëni "Like". Klikoni në butonin "Subscribe" dhe tek për të pasur njoftimet më të fundit në kohë reale dhe gjithashtu për ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/10/03

  http://rtsh.al/ https://www.facebook.com/RadioTelevizioniShqiptarRTSH/ https://twitter.com/RTSHtweet Të drejtat mbrohen nga: OnAir.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/03

  Skena të forta në film me Timo Fllokon, Monika Lubonja rrëfen përballjen me bashkëshortin

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/02

  http://rtsh.al/ https://www.facebook.com/RadioTelevizioniShqiptarRTSH/ https://twitter.com/RTSHtweet Të drejtat mbrohen nga: OnAir.

 • latest news