Advertising

  New Luana Vjollca videos

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/15

  Melody: Ada Satka Beat: Alandy Lyrics : Luana Vjollca Produced : Bini Nebihu Follow Luana Vjollca on: Website: http://www.luanavjollca.com/en/ Instagram: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/08

  Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/MiDheFlakeMallitTim Produced: Bini Diez & nurteeL Website: http://www.luanavjollca.com/en/ Instagram: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/07/20

  Music by: Bini Diez Lyrics : Bini Diez & Luana Vjollca Produced : Bini Diez & NurteeL New single "Vetem ty" available on: Spotify: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/01

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Flori Mumajesi, Dj Vicky, Bruno, Klajdi Haruni , Krusita, ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/11/03

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë:Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Fero, Anxhela Peristeri, Devis Xherahu dhe Amos Zaharia.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/09

  www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/10/20

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Ermal Mamaqi, Ronela Hajati, Robert Berisha, Zaimina ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/15

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Rita Lati, Roza Lati, Niko Komani,Monika Lubonja, Sara ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2016/08/06

  Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/29

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Olti Curri, Ryva Kajtazi, Izmir Smajlaj, Ilda Bejleri, Bledi ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2014/07/22

  Luana ft. Blunt & Real - Luanët Lyrics: Bimbimma Video by: Pro...Video https://www.facebook.com/LuanaVjollca/ https://www.instagram.com/luanavjollca/ Song ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/14

  Çifti është i pandashëm Luana Vjollca shoqërohet kudo nga Krenar Çoçaj

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/10

  Luana Vjollca

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/10

  Luana Vjollca

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/08

  Luana Vjollca Edit !!! 💞

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/08

  Vipat Twerk per me shume like subscribe.

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/08

  encantadora, encanto, enca nin, encantadia song, enca ciao, encantadia finale, enca dreq, enca balad, enca songs, enca 2018, enca news, enca prive, enca all ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/04

  Luana ne rruge duke pritur Taxi #girl #twerk around the people #hot #bigbody#luanavjollca#albaniagirl#stripalbania#Big boobs#stripgirls Perfect Girls ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/04

  Luana Vjollca Pershendet fansat e saj live

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/04

  Luana Vjollca duke lare enet /

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/04

  Luana Vjollca duke dredh te pasmet Per video te tjera te Luanes subscribe My Channel.

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/02/03

  Mos harroni subscribe.

 • latest news