Advertising

  New Evi Reçi videos

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/12

  http://top-channel.tv/programe/popculture/

 • Download video...DOWNLOAD
  2011/09/17

  Evi Reçi - Dhe jemi te dy ( Official Video ) Listen/Download here: https://smarturl.it/DheJemiTeDy Music: Flori Mumajesi Lyrics: Ardit Roshi & Flori Mumajesi ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/12/31

  Ndiqni Ora News: http://www.oranews.tv/ https://www.instagram.com/rtvoranews/ https://www.facebook.com/Ora.News.RTV/ #oranews #mosifolbabagjyshit b.

 • Download video...DOWNLOAD
  2014/03/25

  Evi Reçi - Zhdukem Ngadale Listen/Download here: https://smarturl.it/ZhdukemNgadale Official Audio By - Evi Reci Threedots Production Location: Florence ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2014/10/17

  Best of FloriMumajesi: https://goo.gl/2af2vo Subscribe here: https://goo.gl/K6Rb9A Composer: Flori Mumajesi, Director: Flori Mumajesi, Video Producer: ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2017/11/05

  Evi Reçi - Dorëzohu Live Performance Listen/Download here: https://smarturl.it/Dorezohu Music: Darko Dimitrov Lyrics: Yll Limani Styling: Maison Stella Sallaku ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2013/01/04

  Nata e 11, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/05/05

  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.

 • Download video...DOWNLOAD
  2014/06/19

  Official Audio by Flori Mumajesi ft Evi Reci Facebook - facebook.com/florimumajesi.

 • Download video...DOWNLOAD
  2014/11/21

  Composer : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi All rights owned by Theedots Productions Music video for Zhdukem ngadale performed by Evi Reci.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/01/05

  http://top-channel.tv/programe/popculture/

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/09

  Promo - Evi Reçi në Pop Culture, të shtunën ora 15:40, në Top Channel

 • Download video...DOWNLOAD
  2019/01/02

  Evi reci concert 2019

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/08/10

  http://top-channel.tv/programe/pushimeontop/

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/07/04

  Pak ditë më parë ndërsa isha në Firence duke marr pjesë në disa nisma, mendova të kaloja dhe të takoja mikeshën time Evi Reci. Herën e fundit që u takuam së ...

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/29

  Provided to YouTube by TuneCore I Ngjan Asaj Ft Evi ReÇi · Flori Mumajesi Detaj ℗ 2011 Super Sonic Released on: 2011-08-07 Auto-generated by YouTube.

 • Download video...DOWNLOAD
  2018/06/06

  Evi Reci Dorezohu Sonik & Gon Haziri Remix

 • latest news